Dywan

Dywany według twojego projektu

Najlepsze dywany na zamówienie!

Twój unikalny design: dywany tkane na indywidualne zamówienie

projektowanie dywanów - motor

Jesteśmy dumni z poszerzenia naszej oferty o dywany tkane według projektu. Dzięki nim będą cię otaczać kolory i wzory, o których marzyłeś

Czy wiesz, co cię inspiruje?
Czy chciałbyś przebywać w otoczeniu dostosowanym w 100% do Ciebie?
Czy potrzebujesz dywan do firmy, hotelu lub na specjalną okazję?

Jeśli na jedno z tych pytań odpowiedziałeś “Tak!”, to stwórz razem z naszym projektantem projekt dywanu, który będzie niepowtarzalny i dopasowany do twoich potrzeb. Wystarczy zdjęcie twoich inspiracji, otoczenia, grafika, rysunek, szkic, projekt logo albo sam pomysł, a my zajmiemy się resztą.

dywany według projektu rysunek projektu

Zamówienie projektu jest bardzo proste! Zadzwoń do nas i opowiedz nam o szczegółach twojego projektu. Niezależnie czy będzie to dywan do firmy, do domu, czy dywan do hotelu, w tworzeniu projektu ogranicza nas tylko wyobraźnia

1. Zdecyduj, czy chcesz dywan z grafiką, rysunkiem, zdjęciem czy dywan z logo firmy.

2. Naszkicuj swój wymarzony dywan i porozmawiaj z nami i naszym projektantem, który zrealizuje twój pomysł.

3. Zaakceptuj projekt graficzny twojego dywanu.

4. Zamów dywan według projektu i pozwól nam zająć się resztą.*

Dywany tkane według projektu - zobacz, co możemy razem stworzyć!

Dywany z logo - dywan też może być reklamą

dywany do biura

Identyfikację wizualną marki można wzmocnić zamawiając dywany według projektu. Wystarczy przesłać nam logo firmy lub znak promowanego produktu firmy z instrukcjami, co do preferowanego tła, a my przedstawimy gotowy projekt na dywan z logo firmy lub produktu.

Dywan z logo może kierować też gości do recepcji firmy. Co więcej, dywany z logo działów mogą ułatwiać pracę kolegom i koleżankom w dużych biurach wskazując gdzie można znaleźć poszczególne funkcje i osoby.

Dywany, dzięki projektom bazującym na firmowych brand bookach mogą też przypominać o wartościach firmy i zarazem współtworzyć klimat w firmie, dzięki czemu jej siedziba będzie się odróżniać od biur innych firm.

Dywany do hoteli - perfekcyjne dopasowanie

Nasze dywany według projektu można dostosować do szczególnych potrzeb hoteli - tworzymy dywany o różnych kształtach: do długich korytarzy, wind, schodów, sal konferencyjnych, restauracji, stanowisk recepcyjnych dokładnie dopasowane do potrzeb hoteli. Dywany według projektu mogą mieć znaki identyfikacji marki, logo oraz być w kolorze idealnie pasującym do wystroju wnętrz. Dzięki wykorzystaniu naturalnych materiałów, są one bardzo wytrzymałe.

dywany do hoteli
dywany do hoteli

Dywany na specjalne okazje

dywany na pokaz mody

Dywany na pokazy mody - elegancja w każdym calu

Trudno znaleźć dywan na pokaz mody, który będzie idealnie podkreślał styl i piękno kolekcji ubrań. Dzięki naszej ofercie dywan według projektu może być unikalny, a jednocześnie dopasowany do prezentowanych kolekcji mody wydobywając ich urok i tworząc piękne tło dla zdjęć i reportaży.

Dywany na uroczystości i ceremonie - twój własny czerwony dywan

Projektujemy też dywany na śluby, ceremonie i rocznice. Mogą być one utkane na wzór zdjęcia lub szkicu. Dywany tkane według projektu mogą być wspaniałą pamiątką. To nietuzinkowy pomysł na praktyczny a zarazem nietypowy prezent.

Naturalne materiały i barwy - wełna i wiskoza

Zamówione dywany mogą być wełniane lub wykonane z wiskozy. Zależnie od projektu, ich runo może zostać ozdobnie przycięte, dając efekt głębi kształtu i koloru.

Dzięki możliwości łączenia różnych rodzajów runa, można stworzyć dywan z wzorami dającymi głębię trójwymiarowości.

Wszystkie materiały, z których tkamy nasze dywany na zamówienie są wytrzymałe, ekologiczne i przyjemne w dotyku, ale różnią się one przeznaczeniem. Na przykład, wełna w większym stopniu ociepla wnętrza i reguluje wilgotność powietrza, podczas gdy wiskoza jest bardziej odporna na brud. Nasz projektant pomoże Wam wybrać materiał, który będzie odpowiedni do miejsca przeznaczenia dywanu.

Dywany tkane na zamówienie z wełny

Dywany wełniane są wykonane w 100% z wełny nowozelandzkiej, dzięki czemu są ekologiczne, wytrzymałe, puszyste, a dodatkowo regulują wilgotność powietrza.

Runo dywanów według projektu:
Struktura: cięte
Wysokość w milimetrach: 12/14/16/18/20
Struktura: pętelka
Wysokość w milimetrach: 8/10

Dywany tkane na zamówienie z wiskozy

Dywany z wiskozy, naturalnych włókien pozyskanych z drzew, są wyjątkowo odporne na brud, a jednocześnie miękkie i gładkie.

Runo dywanów według projektu:
Struktura: cięte
Wysokość w milimetrach: 14/16
Struktura: pętelka
Wysokość w milimetrach: 10

dywany na zamowienie kolory wiskozy

Różnorodne barwy

Dysponujemy szeroką paletą barw, od delikatnych odcieni brązu, po wyraziste róże i zielenie. Przy tworzeniu projektu graficznego dla dywanów wełnianych do wyboru jest 99 kolorów runa, w tym cztery odcienie beżu, otrzymane bez barwników. Projekty dywanów z wiskozy mogą mieć 36 różnych kolorów.

→  Dostępne kolory dla dywanów z wiskozy

↓  Dostępne kolory dla dywanów z wełny

projektowanie kolory welny

Dopasowany rozmiar

Jeśli rozmiary przedstawione w katalogach lub innych ofertach nie będą odpowiednie do twojego wnętrza, to wystarczy zamówić dywan o rozmiarze dokładnie dopasowanym do twoich wymagań. Nasze dywany mogą mieć nawet do 15 metrów długości. To za mało? Możemy dołożyć kolejne.

Dywan według projektu
dywan tkany według projektu

Chcesz dowiedzieć się więcej o dywanach na zamówienie? Skontaktuj się z nami!

+48 501 076 959
alladyn@dywanyalladyn.pl

* Dywany na indywidualne zamówienie tkane są specjalnie dla Ciebie i w zależności od skomplikowania zamówienia (ilości zamówionych dywanów, wykorzystanych kolorów, rozmiaru dywanu) czas realizacji może być minimalnie dłuższy.

Poniżej prezentujemy kilka realizacji

Projekt "Damask", dywan o nietypowych wymiarach

Dywan z tego projektu został wykonany na podstawie dywanu, który posiadaliśmy w swoim sklepie, ale który ze względu na swoje wymiary, nie pasował do salonu naszego klienta. Zdecydował się on na zlecenie nam utkania dywanu bardzo podobnego, ale o wymiarach, z którymi dywan idealnie pasowałby do pomieszczenia. Były to wymiary bardzo nietypowe: 230 x 250 cm. Czas, jaki był konieczny do zrealizowania zamówienia - 5 miesięcy.

dywany na zamówienie
dywany na zamówienie
dywany na zamówienie

Projekt "Chiński Smok"

Ponieważ nie zawsze jest łatwo dobrać odpowiednie kolory dywanu do pomieszczenia, wykonaliśmy dwa projekty testowe. Pierwszy, w postaci 70-centymetrowego kwadratu. Miał on posłużyć nie tylko do sprawdzenia wybranych kolorów, ale również naszych możliwości zrealizowania zlecenia. Drugi, tym razem większy, bo o rozmiarze 70x150 cm, miał służyć jako próbka po wyborze nowej palety kolorów. Po ostatecznej akceptacji już w 5 tygodni byliśmy w stanie dostarczyć gotowy dywan. Jest on widoczny na zdjęciach i został wykonany w rozmiarze 310x430 cm.

Getin Bank

Mieliśmy przyjemność zrealizować zamówienie dla Getin Bank. Były to zielone dywany, w odcieniu loga naszego klienta, o różnych rozmiarach i kształtach. Jakość i szybkość wykonania zlecenia została doceniona przez naszego klienta, za co otrzymaliśmy referencje.

Cordia

Przygotowaliśmy dla naszego klienta ciemny dywan, wykonany dokładnie według dostarczonych przez niego wytycznych. Jak zawsze, dołożyliśmy wszelkich starań, aby nasz produkt był bardzo wysokiej jakości i dostarczony w umówionym terminie z zachowaniem konkurencyjnej ceny. Cieszymy się ze współpracy oraz z otrzymanych referencji. Dziękujemy za współpracę i zapraszamy do nas ponownie.

cordia - referecje

Ze zdjęcia do projektu

Co można zrobić z małym, czarno-białym zdjęciem dywanu? Na przykład użyć go do zaprojektowania zupełnie nowego, strzyżonego warstwowo dywanu w wybranych przez Państwa barwach!
Poniżej przedstawiamy tego typu realizację. Z tego małego czarnobiałego zdjęcia zamieszczonego poniżej oraz z wybranych przez naszego klienta kolorów, stworzyliśmy wspaniały dywan z efektem 3d (strzyżenie warstwowe) z runem w strukturze pętelki.

ze zdjęcia w rzeczywistość
ze zdjęcia w rzeczywistość
ze zdjęcia w rzeczywistość
ze zdjęcia w rzeczywistość

 

Klasyczny jedwabny dywan tkany na zamówienie

Współpracujemy z wieloma warsztatami tkackimi, które po dziś dzień pielęgnują tradycyjne metody tkackie. Mamy możliwość zamówienia dla Państwa utkania tradycyjną metodą dywanów klasycznych oraz nowoczesnych. Poniżej prezentujemy zdjęcia z powstawania jednego z dywanów dla naszego klienta (tkany na określony wymiar).

ze zdjęcia w rzeczywistość
ze zdjęcia w rzeczywistość
ze zdjęcia w rzeczywistość
ze zdjęcia w rzeczywistość

Dywan w kształcie liścia

Na podstawie czego można stworzyć dywan? To proste - wszystkiego. Do utkania tego dywanu posłużył wzór z poduszki. Kolory dobrane przez naszego klienta.

zdjęcie poduszki, które posłużyło do stworzenia dywanu
dywan w kształcie liścia
dywan w kształcie liścia

Dywan ala kamienna posadzka

Do stworzenia dywanu posłużyło nam zdjęcie dostarczone przez naszego klienta. Zdjęcie to przedstawia dywan, który przypomina kamienną posadzkę. Na jego podstawie stworzyliśmy wstępny projekt. Po kilku modyfikacjach projekt został zaakceptowany i trafił on do utkania.

zdjęcie dywanu, które posłużyło do stworzenia projektu
projekt dywanu

Na poniższych zdjęciach jest widoczny gotowy dywan. Kolor dywanu zostały wybrany przez naszego klienta, tak aby pasował do jego pomieszczeń. W stosunku do prawdziwej kamiennej posadzki, wykonany dywan jest znacznie przyjemniejszy w dotyku.

szary, imitujący kamienną podłogę dywan, wykonany według projektu
szary, imitujący kamienną podłogę dywan, wykonany według projektu
szary, imitujący kamienną podłogę dywan, wykonany według projektu