Dywany Na Zamówienie | Dywany Alladyn

Najlepsze dywany na zamówienie!

Twój unikalny design: dywany tkane na indywidualne zamówienie

projektowanie dywanów - motor

Jesteśmy dumni z poszerzenia naszej oferty o dywany tkane według indywidualnego projektu. Dzięki nim będą Cię otaczać kolory i wzory, o których marzyłeś.

Czy wiesz, co Cię inspiruje?
Czy chciałbyś przebywać w otoczeniu dostosowanym w 100% do Ciebie?
Czy potrzebujesz dywan do firmy, hotelu lub na specjalną okazję?

Jeśli na jedno z tych pytań odpowiedziałeś “Tak!”, to stwórz razem z naszym projektantem projekt dywanu, który będzie niepowtarzalny i dopasowany do twoich potrzeb. Wystarczy zdjęcie Twoich inspiracji, otoczenia, grafika, rysunek, szkic, projekt logo albo sam pomysł, a my zajmiemy się resztą.

dywany według projektu rysunek projektu

Zamówienie jest bardzo proste! Zadzwoń do nas i opowiedz nam o szczegółach Twojego projektu. Niezależnie czy będzie to dywan do firmy, do domu, czy dywan do hotelu, w tworzeniu projektu ogranicza nas tylko wyobraźnia. Otrzymasz produkt idealnie dostosowany do wystroju i charakteru miejsca w jakim będzie się znajdował.

1. Zdecyduj, czy chcesz dywan z grafiką, rysunkiem, zdjęciem czy z logo firmy.

2. Naszkicuj swój wymarzony wzór i porozmawiaj z nami i naszym projektantem, który zrealizuje Twój pomysł.

3. Zaakceptuj projekt graficzny.

4. Zamów dywan według projektu i pozwól nam zająć się resztą.*

Dywany tkane według projektu - zobacz, co możemy razem stworzyć!

Dywany z logo jako reklama Twojej firmy!

dywany do biura

Identyfikację wizualną marki można wzmocnić zamawiając dywany wykonane według projektu. Wystarczy przesłać nam logo firmy lub znak promowanego produktu z instrukcjami co do preferowanego tła, a my przedstawimy gotowy projekt.

Dywan z logo może również kierować gości do recepcji firmy. Co więcej, dywany z logo działów mogą ułatwiać pracę kolegom i koleżankom w dużych biurach wskazując gdzie można znaleźć poszczególne funkcje i osoby.

Dywany, dzięki projektom bazującym na firmowych brand bookach mogą one też przypominać o wartościach firmy i zarazem współtworzyć klimat w firmie, dzięki czemu jej siedziba będzie się odróżniać od biur innych firm.

Dywany do hoteli - perfekcyjne dopasowanie

Nasze dywany według projektu można dostosować do szczególnych potrzeb hoteli. Tworzymy dywany na wymiar o różnych kształtach: do długich korytarzy, wind, schodów, sal konferencyjnych, restauracji, stanowisk recepcyjnych dokładnie dopasowane do potrzeb hoteli. Dywany według projektu mogą mieć znaki identyfikacji marki, logo oraz być w kolorze idealnie pasującym do wystroju wnętrz. Dzięki wykorzystaniu naturalnych materiałów, są one bardzo wytrzymałe.

dywany na wymiar do hoteli
hotelowe lobby

Tkane dywany na specjalne okazje

pokaz mody

Dywany na pokazy mody - elegancja w każdym calu

Trudno znaleźć bieżnik na pokaz mody, który będzie idealnie podkreślał styl i piękno kolekcji ubrań. Dzięki naszej ofercie dywan według projektu może być unikalny, a jednocześnie dopasowany do prezentowanych kolekcji mody wydobywając ich urok i tworząc piękne tło dla zdjęć i reportaży.

Dywany na uroczystości i ceremonie - Twój własny czerwony dywan

Projektujemy dywany na śluby, ceremonie i rocznice. Mogą być one utkane na wzór zdjęcia lub szkicu. Dywany tkane według projektu mogą być wspaniałą pamiątką. To nietuzinkowy pomysł na praktyczny a zarazem nietypowy prezent.

Naturalne materiały i barwy - wełna i tencel

Dywany na wymiar mogą być wełniane lub wykonane z tencelu. Zależnie od projektu, ich runo może zostać ozdobnie przycięte, dając efekt głębi kształtu i koloru.

Dzięki możliwości łączenia różnych rodzajów runa, można stworzyć dywan z wzorami dającymi głębię trójwymiarowości.

Dywany na zamówienie wykonujemy z najwyższej jakości materiałów, które są wytrzymałe, ekologiczne i przyjemne w dotyku, ale różnią się one przeznaczeniem. Na przykład, wełna w większym stopniu ociepla wnętrza i reguluje wilgotność powietrza, podczas gdy tencel jest bardziej odporny na wodę oraz zabrudzenia. Nasz projektant pomoże Wam wybrać materiał, który będzie odpowiedni do miejsca przeznaczenia dywanu.

Wełniane dywany tkane na zamówienie

pasące się owce

Dywany wełniane są wykonane w 100% z wełny nowozelandzkiej, dzięki czemu są ekologiczne, wytrzymałe, puszyste, a dodatkowo regulują wilgotność powietrza. To naturalny, drugi po jedwabiu najlepszy surowiec do produkcji dywanów. W szerokiej gamie kolorów, znajdą Państwo również naturalne kolory wełny (wełna niebarwiona)

Runo dywanów według projektu:
Struktura runa: cięte
Wysokość w milimetrach: 12/14/16/18/20
Struktura runa: pętelka
Wysokość w milimetrach: 8/10

Dostępne kolory dla dywanów z wełny

projektowanie kolory welny

Dywany tkane na zamówienie z włókien tencel

tencel-liscie

Włókno celulozowe, łączy zalety bawełny i wiskozy. W porównaniu z procesem wiskozowym, produkcja Tencelu jest znacznie bardziej przyjazna dla środowiska. Znany jest ze znakomitych właściwości oddychających. Dzięki specjalnej apreturze, włókno nie chłonie wody, którą łatwo można zebrać z powierzchni dywanu zapobiegając powstaniu plamy.

→ Dostępne kolory dla dywanów z tkaniny tencel

kolory tkaniny tencel

Są miękkie, gładkie, lekkie, są jedwabiste w dotyku, lekko połyskujące, naturalne, posiadają żywe kolory, a ponadto nie chłoną wody i są odporne na brud

Surowiec: 100% tencel

Runo dywanów według projektu
Struktura runa: cięte
Wysokość runa w milimetrach: 14/16

Struktura runa: pętelka
Wysokość runa w milimetrach: 10

Dywany produkowane na wymiar

W naszym sklepie znajdują się dywany w wielu rozmiarach, kolorach i wzorach. Jeśli nie znajdziesz rozmiaru odpowiedniego do Twojego wnętrza, wystarczy zamówić dywan na wymiar. Nasze dywany mogą mieć nawet do 15 metrów długości. To za mało? Możemy dołożyć kolejne.

Dywan według projektu
dywan tkany według projektu

Chcesz dowiedzieć się więcej o dywanach na zamówienie? Skontaktuj się z nami!

+48 501 076 959
alladyn@dywanyalladyn.pl

* Dywany na indywidualne zamówienie tkane są specjalnie dla Ciebie i w zależności od skomplikowania zamówienia (ilości zamówionych dywanów, wykorzystanych kolorów, rozmiaru dywanu) czas realizacji może być minimalnie dłuższy.

Dywany na wymiar - kilka realizacji

Dywan według grafiki wyrenderowanej przez naszego klienta

Otrzymaliśmy od naszego klienta wizualizację wnętrza salonu. Naszym zadaniem było utkanie do niego dywanu imitującego prążki skóry tygrysa. Do tego celu wybraliśmy włókna tencel, z uwagi na ich podwyższoną odporność na zabrudzenia i niesamowity połysk, który przy tego rodzaju wzorze, będzie niesamowicie podkreślał klasę wnętrza. Pierwsze zdjęcie jest wizualizacją przesłaną przez klienta. Dwa kolejne, już gotowego dywanu, zostały zrobione w naszym salonie.

zdjęcie otrzymane od naszego klienta.
przykład wykonania dywanu na zamówienie
dywan w prążki wykonany na zamówienie


Projekt "Damask", dywan na wymiar

Dywan z tego projektu został wykonany na podstawie dywanu, który posiadaliśmy w swoim sklepie, ale który ze względu na swoje wymiary, nie pasował do salonu naszego klienta. Zdecydował się on na zlecenie nam utkania dywanu bardzo podobnego, ale o wymiarach idealnie dobranych do pomieszczenia. Były to wymiary bardzo nietypowe: 230 x 250 cm. Czas, jaki był konieczny do zrealizowania zamówienia - 5 miesięcy.

dywany na zamówienie
dywany na wymiar
dywany na zamówienie - damask

Projekt "Chiński Smok"

Ponieważ nie zawsze jest łatwo dobrać odpowiednie kolory dywanu do pomieszczenia, wykonaliśmy dwa projekty testowe. Pierwszy, w postaci 70-centymetrowego kwadratu. Miał on posłużyć nie tylko do sprawdzenia wybranych kolorów, ale również naszych możliwości zrealizowania zlecenia. Drugi, tym razem większy, bo o rozmiarze 70x150 cm, miał służyć jako próbka po wyborze nowej palety kolorów. Po ostatecznej akceptacji już w 5 tygodni byliśmy w stanie dostarczyć gotowy dywan. Jest on widoczny na zdjęciach i został wykonany w rozmiarze 310x430 cm.

projekt dywanu ze smokiem
motyw smoka na dywanie
dywan ze smokiem utkany na wymiar


Getin Bank

Mieliśmy przyjemność zrealizować zamówienie dla Getin Bank. Były to zielone dywany, w odcieniu loga naszego klienta, o różnych rozmiarach i kształtach. Jakość i szybkość wykonania zlecenia została doceniona przez naszego klienta, za co otrzymaliśmy referencje.

zielony dywan na wymiar
różne kształty dywanów
Getin Bank - referencje

Cordia

Przygotowaliśmy dla naszego klienta ciemny dywan, wykonany dokładnie według dostarczonych przez niego wytycznych. Jak zawsze, dołożyliśmy wszelkich starań, aby nasz produkt był bardzo wysokiej jakości, zapewniając terminowość realizacji oraz konkurencyjne ceny. Cieszymy się ze współpracy oraz z otrzymanych referencji. Dziękujemy za współpracę i zapraszamy do nas ponownie.

Cordia - dywan z logo
cordia - referecje

Ze zdjęcia do projektu

Co można zrobić z małym, czarno-białym zdjęciem? Na przykład użyć go do zaprojektowania zupełnie nowego, strzyżonego warstwowo dywanu w wybranych przez Państwa barwach!
Poniżej przedstawiamy tego typu realizację. Z tego małego, czarno-szarego zdjęcia zamieszczonego poniżej oraz z wybranych przez naszego klienta kolorów, stworzyliśmy wspaniały dywan z efektem 3d (strzyżenie warstwowe) z runem w strukturze pętelki.

czarno-biała inspiracja
dywan na wymiar
projekt indywidualny dywanu
dywan wykonany na podstawie zdjęcia

Nie szukaj, zamów utkanie

Posiadasz piękny dywan, ale na przykład chciałbyś jeszcze jeden, taki sam, lub o identycznym wzorze, ale w innym rozmiarze? Niestety, okazuje się, że nie można takiego nabyć? Nie przejmuj się, można u nas zamówić jego utkanie. Nasi doświadczeni tkacze, są w stanie sprostać każdemu zamówieniu.

Aby wszystko przebiegło pomyślnie, należy zacząć od projektu.

przykład wykonania dywanu na zamówienie
doskonale wykończone dywany na zamówienie

Styl, wzory, kolory, rozmiar, materiały; wszystko ustalone. Następny etap - tkanie.

ze zdjęcia w rzeczywistość
ręczne tkanie dywanu
tkanie dywanu na zamówienie
tkacze
proces tkania
tkanie na zamówienie

Poniżej prezentujemy dywan, który posłużył za inspirację oraz nowy, znacznie dłuższy i szerszy (250x450 cm) wykonany z wysokiej jakości jedwabiu.

inspiracja
efekt końcowy

A tak nowy dywan prezentuje się już w pomieszczeniu. Zapraszamy do kontaktu.

przykład wykonania dywanu na zamówienie

Dywan w kształcie liścia

Na podstawie czego można stworzyć dywan? To proste - wszystkiego. Do utkania tego dywanu posłużył wzór z poduszki. Kolory dobrane przez naszego klienta.

zdjęcie poduszki, które posłużyło do stworzenia dywanu
motyw liścia na dywanie
dywan w kształcie liścia

Dywan ala kamienna posadzka

Do stworzenia dywanu posłużyło nam zdjęcie dostarczone przez naszego klienta. Zdjęcie to przedstawia dywan, który przypomina kamienną posadzkę. Na jego podstawie stworzyliśmy wstępny projekt. Po kilku modyfikacjach projekt został zaakceptowany i trafił on do utkania.

zdjęcie dywanu, które posłużyło do stworzenia projektu
projekt dywanu imitującego kamienną posadzkę

Na poniższych zdjęciach jest widoczny gotowy dywan. Kolor dywanu zostały wybrany przez naszego klienta, tak aby pasował do jego mieszkania. W stosunku do prawdziwej kamiennej posadzki, wykonany dywan jest znacznie przyjemniejszy w dotyku.

szary, imitujący kamienną podłogę dywan, wykonany według projektu
 dywan - imitacja kamiennej posadzki
dywanowa imitacja kamiennej posadzki

Dywan dokładnie taki, jakiego szukasz

Poniżej prezentujemy wielokolorowy dywan zamówiony przez naszego klienta. Nietypowy kształt, jak wzór; wszystko wykonane dokładnie według specyfikacji podanej przez klienta. Utkany z włókien tencel z runem w strukturze pętelki.

przykład wykonania dywanu na zamówienie
dywan o nietypowym kształcie
runo w zbliżeniu
geometryczne kształty
dywany na wymiar - nietypowy kształt


Osa, która nie kąsa i jest przyjemna dla twych stóp.

Tkanie dywanów na zamówienie daje niesamowite możliwości przy aranżacji wnętrz. Na poniższych zdjęciach prezentujemy dywany zainspirowane osą i dodatkowo dopasowane do krzeseł, które są przyjemne w dotyku i perfekcyjnie dopasowane do pomieszczenia.

czarno żółty dywan na zamówienie
czarno-żółte dodatki w salonie
dywanik w czarno-żółte pasy

Coś dla najmłodszych

Podaruj dziecku dywan z motywem z jego ulubionego filmu, serialu lub książki. Miły, przyjemny w dotyku i naturalny. Będzie idealnym miejscem do zabawy i cudownie ozdobi wnętrze pokoju dziecka.

dywanik do pokoju dziecięcego na zamówienie
kolorowy motyw na dywanie dziecięcym
kolorowy dywanik dla dziecka

Do koloru mebli, do koloru sypialni

Małe dywaniki do sypialni? Czemu nie? Przyjemnie jest zacząć nowy dzień, mając zamiast zimnej podłogi coś ciepłego i delikatnego w dotyku pod stopami.

czerwony dywan na zamówienie
sypialnia z czerwonym dywanem
sypialnia z czerwonymi dodatkami

Barwnie i z geometrią

Oferowane przez nas tkanie dywanów daje niesamowite możliwości co do formy i koncepcji projektów. Inspiracji można szukać wszędzie. Można skorzystać np. z matematyki, z fraktali. Gwarantujemy, że Państwa projekt zostanie bardzo szczegółowo wykonany, a mieszkanie z takimi dywanami zyska prawdziwie oryginalny charakter.

geometryczny dywanik na zamówienie
detal na dywanie

Małe jeziorko w pokoju dziecka

Strzyżony dywan z efektem trójwymiarowości imitujące małe jezioro. Być może nie jest mokre, ale dla wyobraźni dziecka to żadna przeszkoda, za to na pewno doceni kolorystykę i przyjemny w dotyku materiał.

runo w zbliżeniu
dywan na zamówienie w kształcie jeziorka
dywanik w kolorze jeziorka

Czasem prostota to to czego tak naprawdę szukamy

Tkanie na zamówienie daje niesamowite możliwości przy tworzeniu skomplikowanych wzorów, kształtów i doborze palety barw. Ale... a co jeśli szukamy prostego, dywanu o określonym rozmiarze i kolorze? Takie produkty często najtrudniej znaleźć w sklepie. Albo kolor jest trochę inny niż szukamy, albo rozmiar zupełnie nie taki, jakbyśmy chcieli. Nie idź na kompromisy. Nie trać dni i godzin na szukaniu wymarzonego dywanu. Zamów jego utkanie.

zielony dywan na zamówienie
zielone runo

Według określonego wzoru

Kto powiedział, że nie można np. dopasować chodników do kafli czy tapety? Możemy utkać dywan z dowolnym, wybranym wzorem. Nie ważne czy klasycznym, inspirowanym np.Bliskim Wshodem, zgodnym z dzisiejszą modą, czy całkowicie wymyślonym przez Państwa. Z nami wszystko jest możliwe.

niebieski motyw na dywanie na zamówienie
niebieski dywan na zamówienie
detal runa

Dywany na wymiar - Tam gdzie chcesz i jakie chcesz

Jeżeli posiadają Państwo kilka pomieszczeń, w których miałyby się znaleźć dywany i które miałyby być w jednakowym stylu, dywany tkane na zamówienie są świetnym wyborem. Można utkać je w rozmiarach i kształtach perfekcyjnie dopasowując je do wnętrza, w którym mają się znaleźć.

beżowy dywan na zamówienie
jasny dywan utkany na zamówienie
przykład wykonania jasnego dywanu na zamówienie

Nowoczesne wzornictwo - dzieła sztuki, spod Twojej ręki

Pośród dywanów klasycznych można znaleźć wiele dzieł sztuki. Te jednak zazwyczaj są w muzeach lub prywatnych zbiorach. Nic jednak nie stoi na przeszkodzie, aby po prostu stworzyć własne dzieło! Rzuć wyzwanie Pablo Picasso czy Vincentowi Van Goghowi, my je tylko utrwalimy. Taki dywan jest trwały, przyjemny w dotyku i łatwy w utrzymaniu czystości. Będą Państwo mogli się cieszyć swoim dziełem przez wiele lat.

wielobarwny dywan na zamówienie
kolorowy motyw geometryczny
miękki dywan do salonu

Czerwony dywan do hotelu

Wykonany z wełny i jedwabiu w pożądanym wymiarze na indywidualne zamówienie do jednego z europejskich hoteli. Jego długość to aż 16 metrów, a szerokość 5 metrów. Olbrzymi nakład pracy, ale jaki efekt!

czerwony dywan we wzory na zamówienie
ogromny dywan wykonany
detal dywanu hotelowego

Dywan taki jaki potrzebujesz

Kolejny wykonany na zamówienie dywan. Tym razem w kolorze jasnego beżu. Do utkania tego okrągłego dywanu, o średnicy trzech i pół metra, użyto włókien tencel oraz wełny. Wzór jest prosty, ale wyrazisty. Wysoka jakość wykonania dywanu gwarantuje, że będzie mógł być użytkowany przez wiele lat.

przykład wykonania okrągłego dywanu na zamówienie
okrągły beżowy dywanik na zamówienie
tkanie okrągłego dywanu na zamówienie

Dywan dla urzędu morskiego w Szczecinie

Dywan ten został wykonany w całości z wełny, według projektu naszego klienta. Jak każdy nasz dywan i ten został utkany i wybarwiony z dużą dbałością o szczegóły. Widać to szczególnie na Godle. Wyszło ono bardzo wyraźne; z łatwo zauważalnymi detalami, z czego jesteśmy szczególnie dumni.

Dywan dla urzędu morskiego w Szczecinie zdj1
Dywan dla urzędu morskiego w Szczecinie zdj2
Dywan dla urzędu morskiego w Szczecinie zdj3
Dywan dla urzędu morskiego w Szczecinie zdj4

Zaprojektuj z nami swój idealny dywan

Poniżej prezentujemy kolejną ciekawą realizację: dwukolorowy dywan o wymiarach 250 x 200cm, wykonany na specjalne zamówienie. Gruby i puszysty; wzorem i kolorem dopasowany do stylistyki wnętrza.

Szkic dywanu - 250 na 200, szary, nowoczeny, geometryczny
Projekt dywanu - 250 na 200, szary, nowoczeny, geometryczny

Na pierszej grafice widoczny jest wzór nadesłany do nas przez klienta. Na jego podstawie wykonaliśmy projekt z użyciem wybranych podczas rozmowy kolorów. Po akceptacji ostatecznej wersji projektu przystąpiliśmy do tkania dywanu. Gotowy dywan, rozłożony do zdjęcia przed wyjazdem do klienta.

szary dywan, zdj 1, 250 na 200, szary, nowoczeny, geometryczny
szary dywan, zdj 2, 250 na 200, szary, nowoczeny, geometryczny
szary dywan, zdj 3, 250 na 200, szary, nowoczeny, geometryczny

Trójkolorowy, nowoczesny dywan

Dywany z figurami geometrycznymi dobrze pasują do nowoczesnych, minimalistycznych wnętrz. Projekt zamówionego dywanu został sporządzony na podstawie koncepcyjnych grafik widocznych poniżej:

  • Zdjecie nr 1 - projekt
  • Zdjecie nr 2 - wybrane kolory z palety barw, wraz z rodzajem materiału runa dywanu
  • Zdjecie nr 3 - szczegółowe wytyczne wymiarow dywanu oraz rozmieszczenia poszczególnych kolorów
Zdjęcie koncepcyjne
Projekt - str 2.
Projekt - str 1.

Gotowy dywan został utkany z wełny i wiskozy w rozmiarze 270 x 200 cm i prezentuje się następująco:

Gotowy dywan zdj. 1
Gotowy dywan zdj. 2

Klasyka i nowoczesność - dywan 3D

Czy możemy utkać dywan o klasycznym zworze? Oczywiście! Poniższy projekt to idealny przykład naszych możliwości. Widzimy tu dwie opcje tkania, czyli pentelka (tło) i runo strzyżone (wzór). Co ciekawe, cały dywan jest zrobiony z jednego koloru, ale dzięki różnym efektom tkania uzyskaliśmy różnice w tonacji tła względem wzoru. Projekt, kolor, jak i rozmiar przesłane przez klienta. Dywan utkany z włókna tencel, dzięki czemu jest wytrzymały, ale bardzo delikatny i miękki w dotyku.

dywan 3D zbliżenie zdj. 1
dywan 3D zbliżenie zdj. 2
jasny dywan 3D zdj. 1
jasny dywan 3D zdj. 3
jasny dywan 3D zdj. 2

Czy tapeta jest dobrym źródłem inspiracji?

Dekorujesz pomieszczenie i chcesz je dostosować do własnego gustu? Nasza oferta „tkane na indywidualne zamówienie” jest idealna dla Ciebie! Poniżej kolejny przykład ciekawej realizacji. Czy dywan może mieć wzór zgodny np. z tapetą lub być zainspirowany wzorem tapety? Z nami to możliwe. Na dowód przedstawiamy poniżej zdjęcia i grafiki z takiej realizacji:

okragły dywan w kwiaty - tapeta
okragły dywan w kwiaty - koncepcja

Na drugim zdjęciu widoczny jest projekt wraz z wyszczególnionymi kolorami. Dywan wykonany w 100% z wełny!

okragły dywan w kwiaty - gotowy

(0/5), głosów: 0
Ocena strony