Dywany według twojego projektu

Najlepsze dywany na zamówienie!

Twój unikalny design: dywany tkane na indywidualne zamówienie

projektowanie dywanów - motor

Jesteśmy dumni z poszerzenia naszej oferty o dywany tkane według projektu. Dzięki nim będą cię otaczać kolory i wzory, o których marzyłeś

Czy wiesz, co cię inspiruje?
Czy chciałbyś przebywać w otoczeniu dostosowanym w 100% do Ciebie?
Czy potrzebujesz dywan do firmy, hotelu lub na specjalną okazję?

Jeśli na jedno z tych pytań odpowiedziałeś “Tak!”, to stwórz razem z naszym projektantem projekt dywanu, który będzie niepowtarzalny i dopasowany do twoich potrzeb. Wystarczy zdjęcie twoich inspiracji, otoczenia, grafika, rysunek, szkic, projekt logo albo sam pomysł, a my zajmiemy się resztą.

dywany według projektu rysunek projektu

Zamówienie projektu jest bardzo proste! Zadzwoń do nas i opowiedz nam o szczegółach twojego projektu. Niezależnie czy będzie to dywan do firmy, do domu, czy dywan do hotelu, w tworzeniu projektu ogranicza nas tylko wyobraźnia

1. Zdecyduj, czy chcesz dywan z grafiką, rysunkiem, zdjęciem czy dywan z logo firmy.

2. Naszkicuj swój wymarzony dywan i porozmawiaj z nami i naszym projektantem, który zrealizuje twój pomysł.

3. Zaakceptuj projekt graficzny twojego dywanu.

4. Zamów dywan według projektu i pozwól nam zająć się resztą.*

Dywany tkane według projektu - zobacz, co możemy razem stworzyć!

Dywany z logo - dywan też może być reklamą

dywany do biura

Identyfikację wizualną marki można wzmocnić zamawiając dywany według projektu. Wystarczy przesłać nam logo firmy lub znak promowanego produktu firmy z instrukcjami, co do preferowanego tła, a my przedstawimy gotowy projekt na dywan z logo firmy lub produktu.

Dywan z logo może kierować też gości do recepcji firmy. Co więcej, dywany z logo działów mogą ułatwiać pracę kolegom i koleżankom w dużych biurach wskazując gdzie można znaleźć poszczególne funkcje i osoby.

Dywany, dzięki projektom bazującym na firmowych brand bookach mogą też przypominać o wartościach firmy i zarazem współtworzyć klimat w firmie, dzięki czemu jej siedziba będzie się odróżniać od biur innych firm.

Dywany do hoteli - perfekcyjne dopasowanie

Nasze dywany według projektu można dostosować do szczególnych potrzeb hoteli - tworzymy dywany o różnych kształtach: do długich korytarzy, wind, schodów, sal konferencyjnych, restauracji, stanowisk recepcyjnych dokładnie dopasowane do potrzeb hoteli. Dywany według projektu mogą mieć znaki identyfikacji marki, logo oraz być w kolorze idealnie pasującym do wystroju wnętrz. Dzięki wykorzystaniu naturalnych materiałów, są one bardzo wytrzymałe.

dywany do hoteli
dywany do hoteli

Dywany na specjalne okazje

dywany na pokaz mody

Dywany na pokazy mody - elegancja w każdym calu

Trudno znaleźć dywan na pokaz mody, który będzie idealnie podkreślał styl i piękno kolekcji ubrań. Dzięki naszej ofercie dywan według projektu może być unikalny, a jednocześnie dopasowany do prezentowanych kolekcji mody wydobywając ich urok i tworząc piękne tło dla zdjęć i reportaży.

Dywany na uroczystości i ceremonie - twój własny czerwony dywan

Projektujemy też dywany na śluby, ceremonie i rocznice. Mogą być one utkane na wzór zdjęcia lub szkicu. Dywany tkane według projektu mogą być wspaniałą pamiątką. To nietuzinkowy pomysł na praktyczny a zarazem nietypowy prezent.

Naturalne materiały i barwy - wełna i tencel

Zamówione dywany mogą być wełniane lub wykonane z tencelu. Zależnie od projektu, ich runo może zostać ozdobnie przycięte, dając efekt głębi kształtu i koloru.

Dzięki możliwości łączenia różnych rodzajów runa, można stworzyć dywan z wzorami dającymi głębię trójwymiarowości.

Wszystkie materiały, z których tkamy nasze dywany na zamówienie są wytrzymałe, ekologiczne i przyjemne w dotyku, ale różnią się one przeznaczeniem. Na przykład, wełna w większym stopniu ociepla wnętrza i reguluje wilgotność powietrza, podczas gdy tencel jest bardziej odporny na wodę oraz zabrudzenia. Nasz projektant pomoże Wam wybrać materiał, który będzie odpowiedni do miejsca przeznaczenia dywanu.

Dywany tkane na zamówienie z wełny

wełna, dywany wełniane, pasące się owce

Dywany wełniane są wykonane w 100% z wełny nowozelandzkiej, dzięki czemu są ekologiczne, wytrzymałe, puszyste, a dodatkowo regulują wilgotność powietrza. To naturalny, drugi po jedwabiu najlepszy surowiec do produkcji dywanów. Wśród oferowanych kolorów, znajdą Państwo rónież naturalne kolory wełny (wełna niebarwiona)

Runo dywanów według projektu:
Struktura runa: cięte
Wysokość w milimetrach: 12/14/16/18/20
Struktura runa: pętelka
Wysokość w milimetrach: 8/10

Dostępne kolory dla dywanów z wełny

projektowanie kolory welny

Dywany tkane na zamówienie z włókien tencel

tencel-liscie

Włókno celulozowe, łączy zalety bawełny i wiskozy. W porównaniu z procesem wiskozowym, produkcja Tencelu jest znacznie bardziej przyjazna dla środowiska. Znany jest ze znakomitych właściwości oddychających. Dzięki specjalnej apreturze, włókno nie chłonie wody, którą łatwo można zebrać z powierzchni dywanu zapobiegając powstaniu plamy.

Czym się wyróżniają się dywany z włóknami tencel?

→  Dostępne kolory dla dywanów z tkaniny tencel

dywany na zamowienie kolory tencel

Są miękkie, gładkie, lekkie, są jedwabiste dotyku, lekko połyskujące, naturalne, posiadają żywe kolory, a ponadto nie chłoną wody i są odporne na brud

Surowiec: 100% tencel

Runo dywanów według projektu
Struktura runa: cięte
Wysokość runa w milimetrach: 14/16

Struktura runa: pętelka
Wysokość runa w milimetrach: 10

Dopasowany rozmiar

Jeśli rozmiary przedstawione w katalogach lub innych ofertach nie będą odpowiednie do twojego wnętrza, to wystarczy zamówić dywan o rozmiarze dokładnie dopasowanym do twoich wymagań. Nasze dywany mogą mieć nawet do 15 metrów długości. To za mało? Możemy dołożyć kolejne.

Dywan według projektu
dywan tkany według projektu

Chcesz dowiedzieć się więcej o dywanach na zamówienie? Skontaktuj się z nami!

+48 501 076 959
alladyn@dywanyalladyn.pl

* Dywany na indywidualne zamówienie tkane są specjalnie dla Ciebie i w zależności od skomplikowania zamówienia (ilości zamówionych dywanów, wykorzystanych kolorów, rozmiaru dywanu) czas realizacji może być minimalnie dłuższy.

Poniżej prezentujemy kilka realizacji

Dywan według grafiki wyrenderowanej przez naszego klienta

Otrzymaliśmy od naszego klienta wizualizację wnętrza salonu. Naszym zadaniem było utkanie do niego dywanu imitującego prążki skóry tygrysa. Do tego celu wybraliśmy włókna tencel, z uwagi na ich podwyższoną odporność na zabrudzenia i niesamowity połysk, który przy tego rodzaju wzorze, będzie niesamowicie podkreślał klasę wnetrza. Pierwsze zdjęcie jest wizualizacją przesłaną przez klienta. Dwa kolejne, już gotowego dywanu, zostały zrobione w naszym salonie.

Zdjęcie otrzymane od naszego klienta.
przykład wykonania dywanu na zamówienie
przykład wykonania dywanu na zamówienie


Projekt "Damask", dywan o nietypowych wymiarach

Dywan z tego projektu został wykonany na podstawie dywanu, który posiadaliśmy w swoim sklepie, ale który ze względu na swoje wymiary, nie pasował do salonu naszego klienta. Zdecydował się on na zlecenie nam utkania dywanu bardzo podobnego, ale o wymiarach, z którymi dywan idealnie pasowałby do pomieszczenia. Były to wymiary bardzo nietypowe: 230 x 250 cm. Czas, jaki był konieczny do zrealizowania zamówienia - 5 miesięcy.

dywany na zamówienie
dywany na zamówienie
dywany na zamówienie

Projekt "Chiński Smok"

Ponieważ nie zawsze jest łatwo dobrać odpowiednie kolory dywanu do pomieszczenia, wykonaliśmy dwa projekty testowe. Pierwszy, w postaci 70-centymetrowego kwadratu. Miał on posłużyć nie tylko do sprawdzenia wybranych kolorów, ale również naszych możliwości zrealizowania zlecenia. Drugi, tym razem większy, bo o rozmiarze 70x150 cm, miał służyć jako próbka po wyborze nowej palety kolorów. Po ostatecznej akceptacji już w 5 tygodni byliśmy w stanie dostarczyć gotowy dywan. Jest on widoczny na zdjęciach i został wykonany w rozmiarze 310x430 cm.Getin Bank

Mieliśmy przyjemność zrealizować zamówienie dla Getin Bank. Były to zielone dywany, w odcieniu loga naszego klienta, o różnych rozmiarach i kształtach. Jakość i szybkość wykonania zlecenia została doceniona przez naszego klienta, za co otrzymaliśmy referencje.

Cordia

Przygotowaliśmy dla naszego klienta ciemny dywan, wykonany dokładnie według dostarczonych przez niego wytycznych. Jak zawsze, dołożyliśmy wszelkich starań, aby nasz produkt był bardzo wysokiej jakości i dostarczony w umówionym terminie z zachowaniem konkurencyjnej ceny. Cieszymy się ze współpracy oraz z otrzymanych referencji. Dziękujemy za współpracę i zapraszamy do nas ponownie.

cordia - referecje

Ze zdjęcia do projektu

Co można zrobić z małym, czarno-białym zdjęciem dywanu? Na przykład użyć go do zaprojektowania zupełnie nowego, strzyżonego warstwowo dywanu w wybranych przez Państwa barwach!
Poniżej przedstawiamy tego typu realizację. Z tego małego, czarno-szarego zdjęcia zamieszczonego poniżej oraz z wybranych przez naszego klienta kolorów, stworzyliśmy wspaniały dywan z efektem 3d (strzyżenie warstwowe) z runem w strukturze pętelki.

ze zdjęcia w rzeczywistość
ze zdjęcia w rzeczywistość
ze zdjęcia w rzeczywistość
ze zdjęcia w rzeczywistość

Klasyczny jedwabny dywan tkany na zamówienie

Współpracujemy z wieloma warsztatami tkackimi, które po dziś dzień pielęgnują tradycyjne metody tkackie. Mamy możliwość zamówienia dla Państwa utkania tradycyjną metodą dywanów klasycznych oraz nowoczesnych. Poniżej prezentujemy zdjęcia z powstawania jednego z dywanów dla naszego klienta (tkany na określony wymiar).

ze zdjęcia w rzeczywistość
ze zdjęcia w rzeczywistość
ze zdjęcia w rzeczywistość
ze zdjęcia w rzeczywistość

Dywan w kształcie liścia

Na podstawie czego można stworzyć dywan? To proste - wszystkiego. Do utkania tego dywanu posłużył wzór z poduszki. Kolory dobrane przez naszego klienta.

zdjęcie poduszki, które posłużyło do stworzenia dywanu
dywan w kształcie liścia
dywan w kształcie liścia

Dywan ala kamienna posadzka

Do stworzenia dywanu posłużyło nam zdjęcie dostarczone przez naszego klienta. Zdjęcie to przedstawia dywan, który przypomina kamienną posadzkę. Na jego podstawie stworzyliśmy wstępny projekt. Po kilku modyfikacjach projekt został zaakceptowany i trafił on do utkania.

zdjęcie dywanu, które posłużyło do stworzenia projektu
projekt dywanu

Na poniższych zdjęciach jest widoczny gotowy dywan. Kolor dywanu zostały wybrany przez naszego klienta, tak aby pasował do jego pomieszczeń. W stosunku do prawdziwej kamiennej posadzki, wykonany dywan jest znacznie przyjemniejszy w dotyku.

szary, imitujący kamienną podłogę dywan, wykonany według projektu
szary, imitujący kamienną podłogę dywan, wykonany według projektu
szary, imitujący kamienną podłogę dywan, wykonany według projektu

Dywan dokładnie taki, jakiego szukasz

Poniżej prezentujemy wielokolorowy dywan zamówiony przez naszego klienta. Nietypowy kszatł, jak wzór; wszystko wykonane dokładnie według specyfikacji podanej przez klienta. Utkany z włókien tencel z runem w strukturze pętelki.

przykład wykonania dywanu na zamówienie
przykład wykonania dywanu na zamówienie
przykład wykonania dywanu na zamówienie
przykład wykonania dywanu na zamówienie
przykład wykonania dywanu na zamówienie


Osa, która nie kąsa i jest przyjemna dla twych stóp.

Tkanie dywanów na zamówienie daje niesamowite możliwości przy aranżacji wnętrz. Na poniższych zdjęciach prezentujemy dywany zainspirowane osą i dodatkowo dopasowane do krzeseł. Dywany przyjemne w dotyku i perfekcyjnie dopasowane do twoich pomieszczeń.

przykład wykonania dywanu na zamówienie
przykład wykonania dywanu na zamówienie
przykład wykonania dywanu na zamówienie

Coś dla najmłodszych

Podaruj dziecku dywan z motywem z jego ulubionego filmu, serialu lub książki. Miły, przyjemny w dotyku i naturalny. Będzie idealnym miejscem do zabawy, jak i ozdobą pokoju.

przykład wykonania dywanu na zamówienie
przykład wykonania dywanu na zamówienie
przykład wykonania dywanu na zamówienie

Do koloru mebli, do koloru sypialni

Małe dywaniki do sypialni? Czemu nie? Przyjemnie jest zacząć nowy dzień, mając coś ciepłego i delikatnego w dotyku pod stopami.

przykład wykonania dywanu na zamówienie
przykład wykonania dywanu na zamówienie
przykład wykonania dywanu na zamówienie

Barwnie i z geometrią

Oferowane przez nas tkanie dywanów daje niesamowite możliwości co do formy i koncepcji projektów. Inspiracji można szukać wszędzie. Można skorzystać np. z matematyki, z fraktali. Gwarantujemy, że Państwa projekt zostanie bardzo szczegółowo wykonany.

przykład wykonania dywanu na zamówienie
przykład wykonania dywanu na zamówienie

Małe jeziorko w pokoju dziecka

Strzyżony dywan z efektem trójwymiarowości imitujące małe jezioro. Być może nie jest mokre, ale dla wyobraźni dziecka to żadna przeszkoda, za to na pewno doceni przyjemny w dotyku materiał.

przykład wykonania dywanu na zamówienie
przykład wykonania dywanu na zamówienie
przykład wykonania dywanu na zamówienie

Czasem prostota to to czego tak naprawdy szukamy

Tkanie na zamówienie daje niesamowite możliwości przy tworzeniu skomplikowanych wzorów, kształtów i doborze palety barw. Ale... a co jeśli szukamy prostego, dywanu o określonym rozmiarze i kolorze? Takie często najtrudniej znaleźć w sklepie. Albo kolor jest trochę, inny niż szukamy, albo rozmiar zupełnie nie taki, jakbyśmy chcieli. Nie idź na kompromisy. Nie trać dni i godzin na szukaniu wymarzonego dywanu. Zamów jego utkanie.

przykład wykonania dywanu na zamówienie
przykład wykonania dywanu na zamówienie

Według określonego wzoru

Kto powiedział, że nie można np. dopasować dywanu/bądź dywaniku do kafli czy tapety? Możemy utkać dywan z dowolnym, wybranym wzorem. Nie ważne czy klasycznym, inspirowany np. bliskim wchodem, zgodnym z dzisiejszą modą, czy całkowicie wymyślonym przez Państwa. Z nami wszystko jest możliwe.

przykład wykonania dywanu na zamówienie
przykład wykonania dywanu na zamówienie
przykład wykonania dywanu na zamówienie

Tam gdzie chcesz i jakie chcesz

Jeżeli posiadają Państwo kilka pomieszczeń, w których miałaby się znaleźć dywany i które miałyby być w jednakowym stylu, dywany tkane na zamówienie są świetnym wyborem. Można utkać je w rozmiarach i kształtach perfekcyjnie dopasowując je do wnętrza, w którym mają się znaleźć.

przykład wykonania dywanu na zamówienie
przykład wykonania dywanu na zamówienie
przykład wykonania dywanu na zamówienie

Nowoczesne działa sztuki, spod Twojej ręki

Pośród dywanów klasycznych można znaleźć wiele dzieł sztuki. Te jednak zazwyczaj są w muzeach lub prywatnych zbiorach. Nic jednak nie stoi na przeszkodzie, aby stworzyć własne dzieło! Rzuć wyzwanie Pablo Picasso czy Vincentowi Van Goghowi, my je tylko utrwalimy. Taki dywan jest trwały, przyjemny w dotyku i łatwy w utrzymaniu czystości. Będą Państwo mogli się cieszyć swoim dziełem przez wiele lat.

przykład wykonania dywanu na zamówienie
przykład wykonania dywanu na zamówienie
przykład wykonania dywanu na zamówienie