Blog

Orientalny dywan w salonie - Jak dopasować do wnętrza?
Jaki dywan do salonu wybrać, naturalny czy sztuczny
Dywany Orientalne - Jak Wybrać i Dopasować Do Wnętrza
Wybór dywanu, szczególnie orientalnego jest nie lada wyzwaniem, duży, wspaniały asortyment wzorów i kolorów nie ułatwia wyzwania, bo czasem im krócej się zastanawiamy tym trafniejsze decyzje podejmujemy.
Odkryj ciepło wnętrz w stylu szkockim
Szkocja to kraina niezwykle wyrazista, posiadający bogatą, unikalną kulturę. Widać to także w sferze wizualnej, a szczególnie w tym jak wyglądają wnętrza szkockich domów i używane w nich dywany.
Inspiracja postępem technologicznym, czyli styl Art Deco
Art Deco był jednym z najbardziej ekscytujących i wpływowych stylów XX wieku. Styl ten po raz pierwszy pojawił się we Francji w latach 20. XX wieku. Wprowadzenie odważnego dywanu do pomieszczenia jest świetnym sposobem na dodanie wyraźnego elementu Art Deco do współczesnego wnętrza.
Styl prowansalski, czyli inspiracja Francją
Styl prowansalski zadomowił się w Polsce , nie tylko dlatego że jest niesamowicie przyjazny i ciepły, ale także dzięki temu, że rozświetla on ciemne wnętrza i pozwala na ucieczkę od zgiełku w kierunku harmonii i natury.
Dywany do egzotycznych wnętrz afrykańskich
Styl afrykański łatwo wprowadzić do prawie każdego wnętrza, gdyż może pomóc w tym wiele dodatków, w tym także dobrze dobranych dywanów z naturalnych materiałów w kolorach ziemi i beżu.
Styl azjatycki, czyli inspiracja Japonią i Chinami
Zainspirowany azjatycką aranżacją wystrój wszędzie przenika do współczesnych przestrzeni. W jego spokoju, kojących formach i równowadze, która współgra z opływowym poczuciem nowoczesnego domu, jest coś magicznego. Pomysły na wzornictwo inspirowane są japońskimi wnętrzami, minimalistycznym pejzażem i starożytnymi tradycjami.
Styl minimalistyczny, czyli upraszczanie swojego życia
Ta koncepcja aranżacji wnętrz nawiązuje do tradycyjnej kultury orientalnej, zwłaszcza japońskiej, gdzie wszystko w pomieszczeniu sprowadza się do elementów koniecznych i przekłada się na posiadanie przestronnego pokoju z minimalnym, ale komfortowym wyposażeniem.
Dywany w stylu Shabby Chic
Shabby chic oznacza w wolnym tłumaczeniu “stary szyk”. Jest to styl bardzo młody, ponieważ powstał w latach 80- tych ubiegłego wieku i polega na wypełnianiu wnętrza przedmiotami bardzo starymi, poddanymi lekkiej renowacji.
Styl nowoczesny - początki i definicja
W dwudziestym wieku, wskutek przemian kulturowych, ludzie zaczęli mieć dość robienia ze swoich domów pałaców. Zaczęły się wtedy pojawiać nowe pomysły na aranżacje wnętrz. Były to koncepcje dużo prostsze i dały one początek temu stylowi.
Showing 1 to 10 of 43 (1 Pages)