Blog

Jak pozbyć się plam z wina na dywanie? Podpowiadamy!
Czerwone wino to elegancki, wyrafinowany trunek o wyśmienitym smaku. Jego przepiękny karmazynowy kolor jest ucztą dla zmysłów, ale jednocześnie jest jedną z największych zmór dla posiadaczy dywanów.
Techniki tkania dywanów orientalnych
Aranżując wnętrze, gospodarze najczęściej szukają takich rozwiązań, które będą pełnić funkcje zarówno praktyczne, jak i dekoracyjne. Wybór idealnych dodatków to nie lada wyzwanie, często przyprawiające o ból głowy.
Jak czyścić i prać dywany orientalne?
Dywany ręcznie tkane z włókien naturalnych, zwłaszcza orientalne, są uznawane za najbardziej ekskluzywne wyroby tekstylne. Z racji faktu, że kosztują nawet kilkanaście razy więcej, niż zwyczajne dywany z marketu, każdy z nas chciałby, aby jak najdłużej doskonale wyglądały i tym samym zdobiły nasze wnętrza.
Dywany tureckie - do jakich wnętrz pasują?
Nie ulega wątpliwości, że aranżacja wnętrz to nie lada wyzwanie. Planowanie designu pomieszczeń zazwyczaj rozpoczyna się od wyboru kolorów ścian, mebli, a dopiero później dodatków. Istotnymi elementami wystroju domu są między innymi dywany.
Orientalny dywan w salonie - Jak dopasować do wnętrza?
Moda na "gołe" podłogi przeminęła i do łaski wróciły dywany. Nic ich nie zastąpi w dopełnieniu aranżacji wnętrza, nadania mu przytulności i ciepła. Oczywiście dywan spełni swoją rolę pod warunkiem, że będzie dobrze dobrany do wnętrza.
Dywany Orientalne - Jak Wybrać i Dopasować Do Wnętrza
Wybór dywanu, szczególnie orientalnego jest nie lada wyzwaniem, duży, wspaniały asortyment wzorów i kolorów nie ułatwia wyzwania, bo czasem im krócej się zastanawiamy tym trafniejsze decyzje podejmujemy.
Wnętrze w Stylu Szkockim - Tradycja i Klasa | Blog Alladyn
Szkocja to kraina niezwykle wyrazista, posiadający bogatą, unikalną kulturę. Widać to także w sferze wizualnej, a szczególnie w tym jak wyglądają wnętrza szkockich domów i eksponowane w nich dywany.
Styl Art Deco - Inspiracja Postępem Technologicznym | Blog Alladyn
Art Deco był jednym z najbardziej ekscytujących i wpływowych stylów XX wieku. W tym artykule przedstawiamy jego kluczowe elementy oraz podpowiadamy jak dobierać do niego dywany.
Styl Prowansalski - Inspiracja Francją? | Blog Alladyn
Styl prowansalski zadomowił się w Polsce , nie tylko dlatego że jest niesamowicie przyjazny i ciepły, ale także dzięki temu, że rozświetla on ciemne wnętrza i pozwala na ucieczkę od zgiełku w kierunku harmonii i natury.
Dywany do Egzotycznych Wnętrz Afrykańskich | Blog Alladyn
Styl afrykański łatwo wprowadzić do prawie każdego wnętrza, gdyż może pomóc w tym wiele dodatków - także dobrze dobranych dywanów z naturalnych materiałów w kolorach ziemi i beżu.
Showing 1 to 10 of 47 (1 Pages)