Blog

Orientalny dywan w salonie - Jak dopasować do wnętrza?
Moda na "gołe" podłogi przeminęła i do łaski wróciły dywany. Nic ich nie zastąpi w dopełnieniu aranżacji wnętrza, nadania mu przytulności i ciepła. Oczywiście dywan spełni swoją rolę pod warunkiem, że będzie dobrze dobrany do wnętrza.
Dywany Orientalne - Jak Wybrać i Dopasować Do Wnętrza
Wybór dywanu, szczególnie orientalnego jest nie lada wyzwaniem, duży, wspaniały asortyment wzorów i kolorów nie ułatwia wyzwania, bo czasem im krócej się zastanawiamy tym trafniejsze decyzje podejmujemy.
Wnętrze w Stylu Szkockim - Tradycja i Klasa | Blog Alladyn
Szkocja to kraina niezwykle wyrazista, posiadający bogatą, unikalną kulturę. Widać to także w sferze wizualnej, a szczególnie w tym jak wyglądają wnętrza szkockich domów i eksponowane w nich dywany.
Styl Art Deco - Inspiracja Postępem Technologicznym | Blog Alladyn
Art Deco był jednym z najbardziej ekscytujących i wpływowych stylów XX wieku. W tym artykule przedstawiamy jego kluczowe elementy oraz podpowiadamy jak dobierać do niego dywany.
Styl Prowansalski - Inspiracja Francją? | Blog Alladyn
Styl prowansalski zadomowił się w Polsce , nie tylko dlatego że jest niesamowicie przyjazny i ciepły, ale także dzięki temu, że rozświetla on ciemne wnętrza i pozwala na ucieczkę od zgiełku w kierunku harmonii i natury.
Dywany do Egzotycznych Wnętrz Afrykańskich | Blog Alladyn
Styl afrykański łatwo wprowadzić do prawie każdego wnętrza, gdyż może pomóc w tym wiele dodatków - także dobrze dobranych dywanów z naturalnych materiałów w kolorach ziemi i beżu.
Styl Azjatycki - Wnętrza Zainspirowane Chinami i Japonią | Blog Alladyn
Azjatyckie elementy wystroju przenikają do współczesnych przestrzeni. W spokoju i równowadze, która współgra ze stylistyką nowoczesnego domu, jest coś magicznego. Nasze pomysły na dobór dywanów inspirowane są starożytnymi tradycjami i nutą minimalizmu.
Styl Minimalistyczny - Charakterystyka | Blog Alladyn
Ta koncepcja aranżacji wnętrz nawiązuje do tradycyjnej kultury orientalnej, zwłaszcza japońskiej, gdzie wszystko w pomieszczeniu sprowadza się do elementów koniecznych i przekłada się na posiadanie przestronnego pokoju z minimalnym, ale komfortowym wyposażeniem.
Styl Shabby Chic - Geneza i Charakterystyka | Blog Alladyn
Shabby chic oznacza w wolnym tłumaczeniu “stary szyk”. Jest to styl bardzo młody, ponieważ powstał w latach 80- tych ubiegłego wieku i polega na wypełnianiu wnętrza przedmiotami bardzo starymi, poddanymi lekkiej renowacji.
Styl Nowoczesny - Powstanie i Charakterystyka | Blog Alladyn
W dwudziestym wieku, wskutek przemian kulturowych, ludzie zaczęli mieć dość robienia ze swoich domów pałaców. Zaczęły się wtedy pojawiać proste koncepcje na aranżację wnętrz, które dały początek temu stylowi.
Showing 1 to 10 of 43 (1 Pages)