Blog

Wakacyjne Ubieranie Wnętrza w Dywan – Dlaczego Warto?
Nowoczesne dywany to nie tylko estetyczny dodatek, ale również praktyczny element, który może znacząco wpłynąć na komfort Twojego wnętrza. Oto kilka korzyści, które warto rozważyć, gdy planujesz zakup nowego dywanu
Inwestycje w piękno i trwałość
W artykule "Dlaczego warto wybierać dywany orientalne" eksplorujemy unikalną wartość, jaką te dzieła sztuki wniosą do Twojego domu. Odkrywamy, jak dywany orientalne, przekraczające pokolenia, oferują trwałość i piękno, stanowiąc przeciwieństwo szybko tracących wartość luksusowych przedmiotów jak samochody czy zegarki.
Jak pozbyć się plam z wina na dywanie? Podpowiadamy!
Czerwone wino to elegancki, wyrafinowany trunek o wyśmienitym smaku. Jego przepiękny karmazynowy kolor jest ucztą dla zmysłów, ale jednocześnie jest jedną z największych zmór dla posiadaczy dywanów.
Techniki tkania dywanów orientalnych
Aranżując wnętrze, gospodarze najczęściej szukają takich rozwiązań, które będą pełnić funkcje zarówno praktyczne, jak i dekoracyjne. Wybór idealnych dodatków to nie lada wyzwanie, często przyprawiające o ból głowy.
Jak czyścić i prać dywany orientalne?
Dywany ręcznie tkane z włókien naturalnych, zwłaszcza orientalne, są uznawane za najbardziej ekskluzywne wyroby tekstylne. Z racji faktu, że kosztują nawet kilkanaście razy więcej, niż zwyczajne dywany z marketu, każdy z nas chciałby, aby jak najdłużej doskonale wyglądały i tym samym zdobiły nasze wnętrza.
Dywany tureckie - do jakich wnętrz pasują?
Nie ulega wątpliwości, że aranżacja wnętrz to nie lada wyzwanie. Planowanie designu pomieszczeń zazwyczaj rozpoczyna się od wyboru kolorów ścian, mebli, a dopiero później dodatków. Istotnymi elementami wystroju domu są między innymi dywany.
Orientalny dywan w salonie - Jak dopasować do wnętrza?
Moda na "gołe" podłogi przeminęła i do łaski wróciły dywany. Nic ich nie zastąpi w dopełnieniu aranżacji wnętrza, nadania mu przytulności i ciepła. Oczywiście dywan spełni swoją rolę pod warunkiem, że będzie dobrze dobrany do wnętrza.
Dywany Orientalne - Jak Wybrać i Dopasować Do Wnętrza
Wybór dywanu, szczególnie orientalnego jest nie lada wyzwaniem, duży, wspaniały asortyment wzorów i kolorów nie ułatwia wyzwania, bo czasem im krócej się zastanawiamy tym trafniejsze decyzje podejmujemy.
Wnętrze w Stylu Szkockim - Tradycja i Klasa | Blog Alladyn
Szkocja to kraina niezwykle wyrazista, posiadający bogatą, unikalną kulturę. Widać to także w sferze wizualnej, a szczególnie w tym jak wyglądają wnętrza szkockich domów i eksponowane w nich dywany.
Styl Art Deco - Inspiracja Postępem Technologicznym | Blog Alladyn
Art Deco był jednym z najbardziej ekscytujących i wpływowych stylów XX wieku. W tym artykule przedstawiamy jego kluczowe elementy oraz podpowiadamy jak dobierać do niego dywany.
Showing 1 to 10 of 49 (1 Pages)