Referencje

Od momentu założenia Alladyn Dywany Orientalne cały nasz zespół dokładał wszelkich starań, aby jakość oferowanych przez nas dywanów mogła spełnić oczekiwania każdego klienta, a obsługa była w stanie pomóc każdemu, kto nam zaufa. Przez te wszystkie lata, budując markę, starając się pozostawiać wyłącznie dobre wspomnienia u naszych klientów, zdobyliśmy ich uznanie. Ci niejednokrotnie polecali nasze usługi kolejnym firmą i osobom wiedząc, że staniemy na wysokości zadania i po raz kolejny zadbamy o nienaganną obsługę, a sprzedawane przez nas dywany okażą się strzałem w dziesiątkę. W ten o to sposób konsekwentnie się rozwijamy, poszerzając nasz zakres usługi, jak i asortyment i mamy nadzieją, że i Państwo dołączą do naszego grona zadowolonych klientów.

Dołącz do nich, gorąco zapraszamy.

Cordia - referecje List referencyjny - Cordia dla Alladyn Dywany Orientalne

List referencyjny - Cordia

Chcemy serdecznie zarekomendować Firmę Alladyn Dywany Orientalne.

Firmę Alladyn znaleźliśmy drogą internetową i spośród innych wybraliśmy do wykonania dywanu z logo naszej Firmy.
Firma Pana Tomasza Śliweckiego przekonała nas szybką reakcją na nasze potrzeby, podpowiedzią w interesującym nas temacie, profesjonalnym podejściem do nas jako Klienta.
Firma okazała się również konkurencyjna cenowo.
Jakość wykonanego dywanu spełniła nasze wszelakie oczekiwania.
Firma Alladyn zaskoczyła nas również szybką realizacją zamówienia, wiedząc, że jest to dla nas poza jakością najistotniejsza sprawa. Pokazało to, że każda potrzeba była nie tylko wysłucham ale i wykonana.

Polecamy Firmę Alladyn Dywany Orientalne jako rzetelną , profesjonalną, spełniającą oczekiwania najbardziej wymagających Klientów.

Getin Noble Bank - referencje Getin Noble Bank - referencje

Getin Noble Bank - referencje

Getin Noble Bank poleca firmę Alladyn Dywany Orientalne. Od jakiegoś czasu współpracujemy z firmą pana Tomasza Śliweckiego pod kątem realizacji zamówień dywanów do Naszych nowych placówek Bankowych

Zamówienia realizowane są zgodnie z projektami i harmonogramem przy zachowaniu najwyższych standardów obsługi.

Firma Alladyn Dywany Orientalne z w/w powodów jest godna polecenia.

Hotel bristol - referencje Hotel bristol - referencje

Hotel Bristol - referencje

Dziękujemy firmie Alladyn Dywany Orientalne za profesjonalną obsługę i pomoc w doborze odpowiedniego dywanu do jednego z naszych apartamentów.

BIPROMASZ sp. z o.o. - referencje BIPROMASZ sp. z o.o. - referencje

BIPROMASZ sp. z o.o. - referencje

Firma Alladyn Dywany Orientalne z siedzibą w Warszawie jest idealnym miejscem na zakup luksusowych i eleganckich dywanów. Współpracowaliśmy z nimi już kilkakrotnie i jesteśmy bardzo zadowoleni. Alladyn Dywany Orienta zrealizował wiele niepowtarzalnych projektów zawsze na czas. Współpraca z panem Tomaszem Śliweckim jest bez zarzutu. Polecamy firmę Alladyn Dywany Orientalne i liczymy na dalszą owocną współpracę.


(4.3/5), głosów: 4
Ocena strony