O nas

Witam serdecznie

nasz salon w Warszawie Nasz salon w Galerii Westfield Mokotów, Warszawa

Nazywam się Tomasz Śliwecki, jestem właścicielem salonu Alladyn dywany orientalne.
Moja przygoda z dywanami zaczęła się w 1999 roku i trwa do dziś.
Ten czas pozwolił mi zdobyć doświadczenie jako sprzedawca, kupiec, a także doradca klienta.

Każdorazowy zakup przeze mnie dywanu jest wnikliwie przemyślany. W swoim wyborze kieruję się przede wszystkim jakością, niepowtarzalnością, a także unikalnością wzoru i koloru.

W asortymencie naszego sklepu znajdą Państwo dywany indyjskie, dywany irańskie, dywany pakistańskie, afgańskie i dywany chińskie, tkane tylko i wyłącznie ręcznie z wełny i dywany z jedwabiu.

Naszym priorytetem jest pełne zadowolenie klienta, który po odwiedzeniu naszego salonu utwierdzi się w przekonaniu, że jesteśmy numerem 1 na rynku oraz że warto nas polecić i ponownie skorzystać z naszych usług.

Do każdego z naszych klientów podchodzimy indywidualnie, w tym realizujemy specjalne zamówienia, a to dzięki sieci kontaktów z artystami zajmującymi się tkaniem dywanów.

Ponad 10 lat nasz sklep z dywanami znajdował się w "Jupiter Centrum", ale w związku z jego rozbiórką, przenieśliśmy się do nowej lokalizacji tj. do Galerii Mokotów

Bezpłatne prezentacje dywanów u klientów

pokaz dywanów u klienta

Prezentacja dywanów u klienta

Aby umożliwić podjęcie trafnej decyzji, w doborze dywanu do wnętrza, oferujemy bezpłatną prezentację u Państwa w domu, na terenie całego kraju. Przywieziemy wybrany dywan oraz kilka naszych propozycji do Państwa domu lub biura, żeby mogli Państwo ocenić, jak dany dywan prezentuje się w docelowej przestrzeni i jak pasuje do Państwa wystroju. Nasza prezentacja jest bezpłatna na terenie całego kraju i nie zobowiązuje do kupna.

Prezentacje pozwalają nam dobrać odpowiedni dywan do wystroju wnętrza, wymagań klientów oraz nastroju pomieszczenia. Nasze szerokie doświadczenie pozwala nam doradzać klientom w doborze jak najlepszego dywanu dla ich potrzeb, dlatego też nasze dywany zdobią najróżniejsze wnętrza prywatnych rezydencji, domów, mieszkań, jak i instytucji państwowych m.in. Pałac prezydencki - gabinet Pierwszej damy Anny Komorowskiej, Ambasadę Węgier, Ambasadę Egiptu, Ambasadę Republiki Kazachstanu, Ambasadę Wietnamu i wiele innych.

pokaz dywanów u klienta2

Prezentacja u klienta

pokaz dywanów u klienta3

Prezentacja u klienta

Alladyn w mediach

Nie tylko docelowi klienci wykorzystują nasze dywany. Wielokrotnie były one używane jako tło, zdobiąc reportaże, sesje zdjęciowe i pokazy mody. Warto wspomnieć, że już w 2001 roku nasze dywany wykorzystano aby uatrakcyjnić pokaz mody Plicha. Od tej pory wielokrotnie nasze kobierce były widoczne w mediach i podczas pokazów. W 2015 roku były wykorzystane, do reportażu Teleexpresu "Wszystkie ziarna piasku", a w listopadowym wydaniu magazynu "Avanti" służyły jako tło w sesjach zdjęciowych modelek.

Sesja zdjęciowa w Avanti

Sesja zdjęciowa w Avanti

Sesja zdjęciowa w Avanti

Sesja zdjęciowa w Avanti

Dostaliśmy też podziękowania za udostępnienie naszych dywanów z kolekcji Tabriz do sesji zdjęciowej Pani Anny Dereszowskiej dla magazynu Pani (Grudzień 2015).

Sesja w Pani

Sesja zdjęciowa w Pani

Sesja w Pani

Sesja zdjęciowa w Pani

(5/5), głosów: 3
Ocena strony