Prezentacja dywanu w domu lub biurze

Prezentacja dywanów w domu lub biurze

Poszukujesz najlepszego dywanu? Zapraszamy do naszego salonu. Mamy olbrzymi wybór doskonałej jakości, ręcznie tkanych dywanów w atrakcyjnych cenach.

Co jeżeli nie będziesz pewny, czy wybrany dywan będzie wyglądał idealnie w twoim pomieszczeniu? Albo znajdziesz kilka interesujących dywanów, ale nie będziesz mógł się zdecydować, który będzie pasować do twojego wystroju wnętrza? Przygotowaliśmy dla Ciebie specjalną ofertę - prezentację wybranych dywanów w Twoim domu lub biurze.

Jak z niej skorzystać?

Odwiedzając nasz salon zapytaj pracownika o prezentacje dywanów. Wraz z tobą, w naszym salonie, wybierzemy odpowiednie dywany. Z przyjemnością pomożemy Ci wybrać dywan, bądź też dywany najlepiej pasujące do twojego mieszkania, biura, lub instytucji. Styl i kolor pomieszczenia, rodzaj i ilość światła, funkcja jaką to pomieszczenie pełni; to tylko niewielka część rzeczy jakie bierzemy pod uwagę. Dywany nie mają przed nami żadnych tajemnic. Jeżeli możesz, zrób kilka zdjęć pomieszczenia gdzie ma się znaleźć dywan. np. telefonem komórkowym.

Wybrane dywany, oraz kilka dodatkowych, o odmiennym stylu i kolorach, które naszym zdaniem również mogą pasować do wystroju twojego wnętrza, przywieziemy w ustalonym, dogodnym dla Ciebie terminie.

Kolejno zaprezentujemy Ci każdy z wybranych dywanów, abyś mógł stwierdzić, czy spełnia twoje oczekiwania.

Mamy wieloletnie doświadczenie w sprzedaży ręcznie tkanych dywanów i jesteśmy w stanie sprostać każdemu zamówieniu.

prezentacje u klienta
Dywany przygotowane na prezentacje u klienta.
prezentacje u klienta
Prezentacja dywanów u jednego z Naszych klientów.
prezentacje u klienta
Prezentacja dywanów u jednego z Naszych klientów.
Jak zamówić prezentacje? Wystarczy do nas zadzwonić. Zapraszamy!

(5/5), głosów: 1
Ocena strony